kapat

İstek Listesi

kapat
İstek listeniz boş.

Sepet

kapat
Sepetiniz boş.

Kullanıcı

kapat

Destek

  • Telefon: +90(232) 846 18 16
  • Cumhuriyet Mah. 136/11 Sk. No:4 Koyundere Menemen / İZMİR

Ödeme & Teslimat

Ödeme ve Teslimat

 

1-Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak;

Garanti Bankası ve T.İş Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

 

2-Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile; Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da anlaşmalı bankalarımız ile online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3-Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Vergili Teks. Amb. Malz. San. Tic. A.Ş. - Cosababy 7 (yedi) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4-Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en geç 2 iş günü içinde, İzmir merkezli şirketimiz tesislerinden UPS Kargo'ya teslim etmekteyiz. UPS Kargoyu seçme nedenimiz diğer kargo firmalarına göre daha az yoğunluğa sahip olması ve de kaliteli teslimat yapmasıdır. Bulunduğunuz ile göre UPS Kargo acentesinin hacmine bağlı olarak teslimatınızda kargo firması kaynaklı gecikme yaşanması olasıdır.  

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.  

Türkiye dışı siparişlerinizde, firmamızın anlaşmalı olduğu YDE Kargo Lojistik Reklamcılık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti ile tüm dünyaya kargo ağımız mevcuttur.

 

5-Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@vergili.com.tr mail adresine bildiriniz. 

 

Yukarı Dön