kapat

İstek Listesi

kapat
İstek listeniz boş.

Sepet

kapat
Sepetiniz boş.

Kullanıcı

kapat

Destek

  • Telefon: +90(232) 846 18 16
  • Cumhuriyet Mah. 136/11 Sk. No:4 Koyundere Menemen / İZMİR

Hakkımızda

Bizler toplamda 2 kuşak olarak ambalaj sektörünün çuval kısmında, FIBC Big Bag üretimi ve satışı yapan 42 yıllık sektör tecrübesine sahip, 24 yıllık aile şirketimiz olan Işık Çuvalcılık Amb. Malz. Turz. İşl. San. Tic. Ltd. Şti.' nin yan kuruluşu Vergili Tekstil Ambalaj Malzemeleri San. Tic. A.Ş.olarak 2020 Haziran ayında sektördeki yerimizi aldık.

Faaliyetlerimize ambalaj sektöründe devam ederken yine 2020 yılında oğlumuzun doğumuyla ve tüm dünyada etkisini gösteren yeni tip Covid-19 virüsünün, insanların alışıla gelmiş standart yaşamlarını gözden geçirmek durumunda kalacaklarını ön görerek, oğlumuzdan aldığımız ilham ve iştah ile kendi markamızı oluşturup, kendi ürünlerimizi üreterek fiziki mağaza açma fikrimizi e-ticaret platformuna entegre etmeye çalıştık.

Bu noktada Cosababy markamızı yarattık. Organic ve %100 pamuklu Cosababy 2021 Kış Kreasyonumuz olan Belive in Magic temamız bu 2021 Ekim ayında sizlerin beğenisine sunulmuş olacaktır. Aynı zamanda sitemizde bir annenin özeni ve bir babanın en kaliteliyi en ucuza giydirme arzusuyla süzgüden geçmiş diğer tanıdık, bilindik markaları da sitemizde bulabileceksiniz.

Amacımız kalite ve zamanında hizmeti, ailemizden öğrendiğimiz gibi 3. kuşak oğlumuza aktarma hevesi ve niyetindeyiz.

Başarılı olacağımıza da eminiz.

Cosababy olarak saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Yukarı Dön