kapat

İstek Listesi

kapat
İstek listeniz boş.

Sepet

kapat
Sepetiniz boş.

Kullanıcı

kapat

Destek

  • Telefon: +90(232) 846 18 16
  • Cumhuriyet Mah. 136/11 Sk. No:4 Koyundere Menemen / İZMİR

Hikayemiz

Anne-Baba-Bebek Dostu

Ebeveyn olmak dünyanın hem en güzel hem de en zor şeylerinden biri. Tasarımlarımız anne & babalar için son derece pratik ve kullanışlı, minikler için ise yumuşacık ve rahat!
Cosababy markamızı eşsiz ve özel kılan en önemli şey doğallık ve rahatlıktır. Kendimiz de birer ebeveyn olarak, ebeveynliğin bazen çok zorlayıcı olabildiğinin ve ekstra efor gerektirebildiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle anne ve babalar için işleri kolaylaştırıcı tasarımlar yaratmayı hedeflemekteyiz. 

Stil Sahibi

Cosababy olarak en büyük ilham kaynağımız doğa ve çocukların büyülü dünyası! Sonbahar-Kış koleksiyonumuz ‘Believe in Magic’ işte tam da bu noktada ortaya çıktı. Onların bu büyülü dünyasını yumuşacık ve organik kumaşlar üzerine stil sahibi minimal tasarımlar ile yansıtmaya çalıştık. Her bebeğin gardırobunda bulunması gereken temel parçalardan oluşan koleksiyonumuz anne babaların en büyük kurtarıcısı olmaya aday! 
Giyim ve aksesuar ürünlerimiz zamansız, eşsiz, stil sahibi ve en önemlisi tamamen bebek ve doğa dostu! 

Sürdürülebilir

Bizim için bebek dostu demek çevre ve doğa dostu demektir. Çevre ve doğa dostu bir firma olarak belki de en önemli misyonumuz, sürdürülebilirliği kalcı ve devamlı hale getirebilmektir. Sürdürülebilirlik konusunun günümüzde her markanın önceliği olması gerektiğine inanıyoruz. Bu anlamda üzerimize düşenin en iyisini yapmaya çaba gösteriyoruz. Birlikte çalıştığımız markaların da bu görüşte olmalarına önem veriyoruz. Seri ve fabrikasyon üretim yerine yerel ve butik üreticilerin daha fazla söz sahibi olduğu bir düzen hayalimiz bize ilham vermeye devam edecek!
Yaptığımız her işin merkezinde sürdürülebilirlik ve doğallık ön planda. En büyük ve önemli hedefimiz, bebeklerimize sağlıklı ve temiz bir gezegen bırakabilmek!
Plastik ambalaj kullanmıyoruz.

Ürünlerimiz tamamen organik kumaş ve materyallerden yerel ve butik üreticiler tarafından üretiliyor.

Yukarı Dön